DREL   FEEC   BUT
    Rozvoj ústavu radioelektroniky je podporován projektem "Advanced Communication Systems and Technologies" (reg. č. 230126) Sedmého rámcového programu EU.

Možnost zasílání aktualit pomocí RSS kanálu    

News (in Czech)

Nabídka zaměstnání - Retry s.r.o.

2017-08-07, webmaster

Společnost Retry, která se zabývá technickou podporou produktů Altium, hledáme kolegu do týmu na pozici "Aplikační inženýr - technická podpora produktů Altium".


Mimořádný termín pro konání SZZ oboru B-EST, BK-EST a M1-EST, 2016/17

2017-06-27, prof. Kratochvíl, předseda oborové rady EST

Opravné státní závěrečné zkoušky (SZZ) oboru Elektronika a sdělovací technika (B-EST, BK-EST a M1-EST) se budou konat ve čtvrtek 31. 8. 2017 na Ústavu radioelektroniky (Technická 12, 6. patro budovy E) od 9 h.

Studenti, kteří mají zájem zúčastnit se opravné SZZ v uvedeném mimořádném termínu, jsou povinni doručit písemnou žádost o opravnou zkoušku na studijní oddělení nejpozději do 7. 7. 2017, pokud tak již neučinili. Přihlašování v IS VUT musí potom provést v době od 8. 7. do 21. 7. 2017. Studenti jsou povinni vybrat v IS VUT předměty v rámci tematických oblastí, ze kterých u SZZ neuspěli, a potvrdit v IS VUT novou přihlášku k SZZ.


Konference Mikulov 2017 - studentská sekce IEEE

2017-06-20, webmaster

Studentská sekce IEEE při VUT v Brně i tento rok organizuje tradiční konferenci doktorandů a čerstvých absolventů magisterského studia elektrotechniky, informatiky a spřízněných oborů. Cílem setkání je bližší seznámení se svými kolegy a jejich prací, což může později vést ke spolupráci např. na vašem výzkumu. Věříme, že i tento rok bude bohatý na navazování přátelských vztahů.


Nabídka zaměstnání - Commscope

2016-12-19, webmaster

Společnost Commscope hledá nadšené nadějné studenty z Pardubického / Královehradeckého kraje. Hledá studenty, kteří mají vývoj rádi. Nabízí časově flexibilní spolupráci v souladu s potřebami studia s možností budoucího trvalého pracovního poměru.


Former news