DREL   FEEC   BUT
    Rozvoj ústavu radioelektroniky je podporován projektem "Advanced Communication Systems and Technologies" (reg. č. 230126) Sedmého rámcového programu EU.

Možnost zasílání aktualit pomocí RSS kanálu    

News (in Czech)

Nabídka kurzů AT&T: možnost absolvování odborné praxe

2016-02-08, webmaster

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií ve spolupráci s AT&T Training Center Brno otevírá v letním semestru 2015/2016 dva specializované kurzy zaměřené na mobilní technologie a bezpečnost počítačových sítí. Kurzy jsou určené především studentům magisterského studia. Registrace do kurzů probíhá v systému VUT e-Learning a je otevřena do čtvrtka 25. 2. 2016. Výuka kurzů bude probíhat v anglickém jazyce v prostorách AT&T Brno, Palachovo náměstí 2, Brno - Bohunice. Úspěšní absolventi získají AT&T certifikát, který bude uznán jako potvrzení o absolvování povinné odborné praxe. Více informací o jednotlivých kurzech naleznete na následujících odkazech.

V případě zájmu je třeba se registrovat na níže uvedených odkazech a zaslat v angličtině strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu training_center@att.com do 25.2.2016.

Registrace v e-Learningu:


Nabídka zaměstnání - INDET SAFETY SYSTEM

2016-02-08, webmaster

INDET SAFETY SYSTEMS a.s. je dceřinou společností firmy Nippon Kayaku, významného japonského výrobce systémů pro spouštění airbagů a vyvíječů plynů pro předpínače bezpečnostních pásů do automobilů. Jsme výrobcem iniciátorů (squibů) pro moduly pasivní ochrany v automobilech a od roku 2000 jsme postupně adoptovali nové technologie pro výrobu mikro gas generátorů a dalšího typu pyrotechnických iniciátorů, tzv. skleněných squibů. Každoročně se rozrůstáme jak o nové moderní technologie, tak také o nové strojní vybavení, budovy a nové zaměstnance.

Do našeho týmu hledáme:


Nabídka zaměstnání - Vojenský výzkumný ústav

2016-01-25, webmaster

Vojenský výzkumný ústav hledá zaměstnance pro pracoviště v Brně, na pozice:


Exkurze do ON Semiconductor (Rožnov pod Radhošťem)

2016-01-20, webmaster

Zveme vás na exkurzi do společnosti ON Semiconductor v Rožnově pod Radhoštěm. V plánu je prohlídka vývojového oddělení (návrh čipů), laboratoří (testování vyrobených součástek) a výrobní linky (výroba waferů a křemíkových čipů).

Exkurze se uskuteční 10. února 2016, odjezd v 7:00 od budovy T10. Zájemci se registrují na DOODLE - http://doodle.com/poll/9xs67b6qe4s4fpvy (jako jméno piště svůj email). Kapacita exkurze je cca 45 osob, v případě dostatečného počtu účastníků bude zajištěn autobus (studenti oboru EST sleva!!!). Klidně pozvěte i své známé a kamarády, kteří by o exkurzi mohli mít zájem!


Nabídka zaměstnání - Sewio Networks

2016-01-20, webmaster

Mladá rozvíjející se firma Sewio Networks (www.sewio.net), působící v oblasti vývoje systémů pro průmyslovou lokalizaci a monitoring hledá do svého týmu kolegu/yni na pozici Account Manager. Hlavní náplní pozice je komunikace s novými a stávajícími zákazníky a spolupráce na vytváření a udržování partnerské sítě v USA a v Evropě.


Stáž v Irsku

2015-11-30, webmaster

Studenti 1. ročníku magisterského studia mají možnost absolvovat jednoroční stáž (od července do července) ve firmě Analog Devices v Irskru.

Případné dotazy na Michal.Brychta@analog.com


Former news