DREL   FEEC   BUT
    

Rozvoj ústavu radioelektroniky je podporován projektem "Advanced Communication Systems and Technologies" (reg. č. 230126) Sedmého rámcového programu EU.

Možnost zasílání aktualit pomocí RSS kanálu    

News (in Czech)

Nabídka zaměstnání - ON Semiconductor

2014-08-07, webmaster

Společnost ON Semiconductor v Rožnově pod Radhoštěm hledá nové spolupracovníky na pozice


Opravné státní závěrečné zkoušky (B-EST, BK-EST, M-EST, M1-EST, ML-EST, ML1-EST)

2014-08-01, doc. Kratochvíl

Byla zveřejněna vyhláška s informacemi k mimořádnému termínu opravných státních závěrečných zkoušek bakalářského i magisterského studijního programu oboru Elektronika a sdělovací technika (B-EST, BK-EST, M-EST, M1-EST, ML-EST a ML1-EST) v akademickém roce 2013/14.


Nabídka zaměstnání - RAMET a.s.

2014-07-10, webmaster

Společnost RAMET a.s. hledá vhodné uchazeče na pozice „pracovník zkušebny a metrolog elektrických veličin“ a dále zaměstnance pro provádění tuzemského i zahraničního servisu silničních rychloměrů a speciální techniky.


Nabídka zaměstnání - UNIS a.s.

2014-06-30, webmaster

Společnost UNIS sídlící v Brně (Brno- Komín), hledá vhodné uchazeče na pozice „Inženýr kvality - oblast hardware (HWQA) pro divizi Aerospace and Advanced Control“ a „Vývojový pracovník software, programátor pro HL testování v NI LabView“.


Nabídka zaměstnání - MU, Ústav fyziky Země

2014-06-11, webmaster

Ústav fyziky Země Masarykovy univerzity, hledá vhodného uchazeče na pozici „Inženýr pro provoz a technickou podporu seismických měřících zařízení“.


Former news