DREL   FEEC   BUT
    

Rozvoj ústavu radioelektroniky je podporován projektem "Advanced Communication Systems and Technologies" (reg. č. 230126) Sedmého rámcového programu EU.

Možnost zasílání aktualit pomocí RSS kanálu    

News (in Czech)

Radioelektronický seminář

2014-10-20, webmaster

Zveme vás na seminář na téma „Zpracování signálu a detekce v primárních radarech“. Přednášejícím bude Ing. Pavel Šedivý ze společnosti Retia Pardubice. Přednáška se uskuteční v rámci předmětu MRAR v pondělí 20. října 2014 od 14:00 v seminární místnosti SE6.134.


Nabídka zaměstnání - KB micro

2014-10-16, webmaster

Společnost KB micro, přední česká společnost specializující se na vývoj speciální slaboproudé elektroniky primárně pro projekty v kosmickém průmyslu, hledá kandidáta na pozici Inženýr elektronik ve výzkumu a vývoji. Na této pozici budete zodpovídat za vývojová činnost v oblasti slaboproudé elektroniky určené primárně pro kosmický průmysl.


Nabídka zaměstnání - Jirous

2014-10-10, webmaster

Společnost Jirous s.r.o., jeden z předních dlouholetých výrobců panelových a parabolických antén ve střední Evropě, hledá kandidáta na pozici Pracovník vývoje / vývoj antén. Na této pozici budete zodpovídat za vývoj, měření a zavádění do sériové výroby nových antén na jednotlivá frekvenční pásma.


Nabídka zaměstnání - FibiCom (Brno, Ostrava)

2014-10-01, webmaster

Společnost FibiCom, s.r.o. hledá externího spolupracovníka pro vývoj embeded software v jazyce C/C++. Vhodné pro studenta s praktickými zkušenostmi s embeded programováním. Možná jednorázová i dlouhodobější spolupráce.
Úvodní schůzka nejlépe v Brně, případně Ostravě. Spěchá!
Kontakt: FibiCom, s.r.o., email: fibicom.1@gmail.com


Ocenění studentů UREL za vynikající bakalářskou a diplomovou práci

2014-09-24, doc. Kratochvíl

Společnost MTT/AP/ED/EMC Československé sekce IEEE vyhlásila výsledky soutěže diplomových a bakalářských prací za rok 2014. Gratulujeme dvěma našim studentům

  • Bc. Vladimíru Hradňanskému (nyní student magisterského studia M1-EST) a
  • Ing. Tomáši Žákovi (nyní student doktorského studia PP-EST)
k ocenění odbornou komisí a děkujeme za dosažení vynikajících výsledků na UREL.
Podrobné výsledky a přehled oceněných prací zde:


Nabídka zaměstnání - MU, Ústav fyziky Země

2014-09-17, webmaster

Ústav fyziky Země Masarykovy univerzity, hledá vhodného uchazeče na pozici „Inženýr pro provoz a technickou podporu seismických měřících zařízení“. Náplní práce bude servis, instalace a kalibrace seismických měřících zařízení, dohled nad přenosem naměřených dat, podpora zpracovatelského týmu.


Former news