DREL   FEEC   BUT
    Rozvoj ústavu radioelektroniky je podporován projektem "Advanced Communication Systems and Technologies" (reg. č. 230126) Sedmého rámcového programu EU.

Možnost zasílání aktualit pomocí RSS kanálu    

News (in Czech)

Pokyny k vypracování bakalářské / diplomové práce

2017-03-20, prof. Kratochvíl, předseda oborové rady EST

Na stránkách bakalářského a magisterského studia byly zveřejněny pokyny pro vypracování bakalářské a diplomové práce v akademickém roce 2016/17.


Registrace předmětů pro akademický rok 2017/2018

2017-03-03, webmaster

Na stránkách fakulty byla zveřejněna vyhláška o zápise předmětů pro následující akademický rok. První kolo registrace začne v úterý 21.3.


Technical Computing Camp

2017-02-22, webmaster

Společnost Humsoft všechny srdečně zve na akci "Technical Computing Camp", který se bude konat v Brně ve dnech 7. - 8. 9. 2017.

V rámci akce proběhne "Soutěž o nejlepší uživatelský projekt" vypracovaný s použitím nástrojů MATLAB nebo COMSOL Multiphysics.

Studenti mohou získat zkušenosti s prezentováním výsledků své práce na fóru před dalšími uživateli (prezentace seminární, bakalářské či diplomové práce, nebo obecně jakékoliv studentské, individuální nebo kolektivní práce).
Mohou se porovnat s jinými účastníky v oboru a představit se případným budoucím zaměstnavatelům (zhruba polovina účastníků akce bude z průmyslu).
Výherci soutěže obdrží diplomy a věcné ceny.


Nabídka placené stáže v DLR (německá NASA)

2017-02-20, webmaster

Německé výzkumné centrum pro aeronautiku a vesmír DLR nabízí šikovným studentům bakalářského a magisterského studia placenou pozici na šestiměsíční výzkumné stáži. Více informací na webu DLR a u dr. Hudcové.


ZLATRA

2017-01-31, webmaster

Rádi bychom Vás pozvali na studentskou soutěž ZLATRA (zlatra.sdelovacka.cz). Termín pro přihlášení Vašich návrhů do soutěže je do 3. 4. 2017.


Nabídka zaměstnání - Commscope

2016-12-19, webmaster

Společnost Commscope hledá nadšené nadějné studenty z Pardubického / Královehradeckého kraje. Hledá studenty, kteří mají vývoj rádi. Nabízí časově flexibilní spolupráci v souladu s potřebami studia s možností budoucího trvalého pracovního poměru.


Former news