DREL   FEEC   BUT
    Rozvoj ústavu radioelektroniky je podporován projektem "Advanced Communication Systems and Technologies" (reg. č. 230126) Sedmého rámcového programu EU.

Možnost zasílání aktualit pomocí RSS kanálu    

News (in Czech)

Vyhlášena soutěž Zlatý tranzistor 2017

2016-10-12, webmaster

Na našem ústavu byla vyhlášena soutěž Zlatý tranzistor 2017. Máte-li zajímavý projekt či nápad, neváhejte zjistit více informací na zlatra.sdelovacka.cz, nebo přímo u Dr. Gotthanse a Dr. Miloše.


Exkurze do zkušebny, muzea a výrobních prostor Škoda Auto

2016-09-29, webmaster

Studentům nabízíme unikátní možnost exkurze do EMC zkušebny, muzea a výrobních prostor Škody Auto, která proběhne ve čtvrtek 3. 11. Zájemci se hlaste emailem u Jirky Dřínovského. Cesta bude zajiištěna autobusem s odjezdem od školy.


Nabídka kurzů AT&T: možnost absolvování odborné praxe

2016-09-19, webmaster

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií ve spolupráci s AT&T Training Center Brno otevírá v zimním semestru 2016/2017 tři specializované kurzy zaměřené na mobilní technologie, bezpečnost počítačových sítí a vývoj SW. Kurzy jsou určené především studentům magisterského studia. Registrace do kurzů probíhá v systému VUT e–Learning a je otevřena do čtvrtku 29. 9. 2016. Výuka kurzů bude probíhat v anglickém jazyce v prostorách AT&T Brno, Palachovo náměstí 2, Brno - Bohunice. Úspěšní absolventi získají AT&T certifikát, který bude uznán jako potvrzení o absolvování povinné odborné praxe. Více informací o jednotlivých kurzech naleznete na následujících odkazech:

  • AT&T TC - letáček.pdf
  • AT&T TC - informace o kurzech.pdf

  • Registrace:

    více


    Former news