Celosvětová soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace "IQRF Wireless Challenge"

2011-11-22, prof. Raida

MICRORISC s.r.o., jedna z předních technologických firem zaměřených na výzkum, vývoj, import a distribuci nejmodernějších elektronických komponent a modulů, vyhlašuje soutěž o nejlepší aplikaci pro inteligentní platformu bezdrátové komunikace "IQRF Wireless Challenge". Využijte své schopnosti, navrhněte nejlepší aplikaci pro IQRF a soutěžte o ceny v hodnotě více než 10 000 USD. Finanční odměny tvoří 6 000 USD. Nejlepším designérům bude navíc nabídnuto zaměstnání u tvůrce platformy IQRF, společnosti MICRORISC s.r.o.

Tato soutěž probíhá od 1.  2011 do 31. 3. 2012. Zúčastnit se může kdokoli, kdo navrhne aplikaci pro IQRF. Záměrem je podpořit chytré programátory, techniky a vývojáře z celého světa a tvorbu nových řešení v bezdrátové komunikaci.

Soutěží se v kategoriích /Nejlepší aplikace pro IQRF/ a /Studentský design/. Oceněny budou také originální nápady na aplikaci pro IQRF či náměty na vylepšení platformy IQRF. Od 1. 12. 2011 se můžete zaregistrovat na stránkách soutěže, inspirovat se návody, příklady a dokumentací k platformě IQRF, pořídit si sadu vývojových nástrojů IQRF se slevou 70 %, navrhnout cokoliv inovativního, originálního, praktického či jinak unikátního a nahrát design do svého profilu na soutěžním webu.

Záštitu nad soutěží přijaly Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky a IARIA - International Academy, Research, and Industry Association. Mezi významné partnery patří i VUT v Brně a ČVUT v Praze.

Programátoři, vývojáři, technici, studenti,... využijte své schopnosti a vyhrajte!