Den otevřených dveří ve FEI

2012-05-31, webmaster

Každý druhý rok společnost FEI pořádá den otevřených dveří. Tento rok se ve FEI rozhodli rozdělit tuto akci na dvě, a to Den otevřených dveří pro studenty, který se bude konat 1.6.2012 a Den otevřených dveří pro rodiny, jehož termín bude v září 2012.

Den otevřených dveří pro studenty:
Pokud máte doma nebo ve svém okolí studenta, který by o práci ve FEI mohl mít zájem, informujte ho prosím o příležitosti zúčastnit se dne otevřených dveří. Zájemcům doporučeným našimi zaměstnanci nabízíme možnost návštěvy i pokud mají svá studia již za sebou. Důležitý je pro nás zájem o uplatnění ve FEI.

V případě zájmu vašeho známého o prohlídku, prosíme, aby zaslal registrační email na adresu dod@fei.com. Na základě registračního emailu zájemcům zašleme bližší informace o čase prohlídky - akce bude probíhat v dopoledních hodinách. Obsahem je stručná prohlídka nevýrobních prostor a workshop v Titanu včetně informací o možnostech zaměstnání ve FEI.

Na vás ostatní ne-studenty se budeme těšit v září :)