Mobile Communication Seminar

2014-02-25, Ing. Slanina

Uzávěrka registrací na zahraničí semináře je v pátek 28.2. ve 12:00, stačí napsat e-mail na slaninam@feec.vutbr.cz. Pro pozdější registrace není možné garantovat proplacení cestovních nákladů.

V letním semestru akademického roku 2013/14 organizuje Ústav radioelektroniky ve spolupráci s technickými univerzitami ve Vídni a v Bratislavě soubor seminářů "Mobile Communication Seminar". Semináře se budou konat každý čtvrtek na jedné z partnerských univerzit a bude jich celkem 6 (2x Brno, 2x Vídeň, 2x Bratislava). Semináře jsou tématicky zaměřeny na aktuální témata (nejen) mobilních komunikací, v letošním roce jsou hlavním tématem mobilní systémy páté generace.

V letošním roce je možné absolvování série seminářů uznat jako formu vyučování v předmětu MARC - Advanced Radio Communication Systems and Their Components. Bližší informace budou k dispozici ve vyhlášce k předmětu.

Pro cesty na partnerské univerzity budeme refundovat náklady, počet míst je však omezen. Pro registraci na semináře prosím kontaktujte Ing. Slaninu (slaninamfeec.vutbr.cz). Pro semináře mimo Brno je nutné rezervovat celý den (spolu s dopravou je seminář časově náročný). Pokud máte zájem o semináře, prosím zohledněte je při přípravě rozvrhu. Případné kolize konzultujte s Ing. Slaninou.

Rozpis termínů:

• 27.2. - Brno