Nabídka kurzů AT&T: možnost absolvování odborné praxe

2017-02-09, webmaster

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií ve spolupráci s AT&T Training Center Brno otevírá v zimním semestru 2016/2017 čtyři specializované kurzy zaměřené na mobilní technologie, bezpečnost počítačových sítí a vývoj SW a IP telefonii. Kurzy jsou určené především studentům magisterského studia. Registrace do kurzů probíhá v systému VUT e–Learning a je otevřena do čtvrtku 23. 2. 2017. Výuka kurzů bude probíhat v anglickém jazyce v prostorách AT&T Brno, Palachovo náměstí 2, Brno - Bohunice. Úspěšní absolventi získají AT&T certifikát, který bude uznán jako potvrzení o absolvování povinné odborné praxe.
Více informací o jednotlivých kurzech naleznete na následujících odkazech:

Registrace:

V případě zájmu je třeba se registrovat na výše uvedených odkazech a na vstupní test (27.2.2017) přinést strukturovaný životopis a motivační dopis (v angličtině).