Nabídka odborné stáže - HELLA Trainee

2018-04-07, webmaster

Společnost HELLA AUTOTECHNIKA NOVA nabízí studentům účast v programu HELLA Trainee 2018/2019. Původní upoutávka společnosti zde:

Nejde Ti jen o proplutí vysokou? Chceš si k teorii přidat i praxi a získat do startu nějaké zkušenosti? Chceš se již při studiu profilovat pro své budoucí povolání a zároveň za to mít zaplaceno? U nás máš jedinečnou šanci! :-) HELLA, společnost která vyvíjí a vyrábí světlomety pro automobilky jako Audi, Daimler, Mercedess, VW a další, Ti nabízí roční Trainee program, během kterého zjistíš, jak to u nás chodí a vybereš si obor činnosti, který Tě zajímá. Celý program můžeš absolvovat jak v Mohelnici, tak i v Ostravě. A pozor v roce 2018/2019 bude HELLA Trainee program na mezinárodní bázi, takže se budeš potkávat i se svými kolegy z jiných lokalit v rámci Evropy!

Stačí nám poslat prostřednictvím kariérních stránek své CVčko, my se s Tebou spojíme a povíme si víc.