Studium navazujícího magisterského programu Telecommunications (TECO-G) v anglickém jazyce

2019-03-08, prof. Kratochvíl, předseda oborové rady

V návaznosti na dvě proběhlé schůzky se studenty 3. ročníku B-EST zveřejňujeme podrobnosti k nově otevřenému navazujícímu magisterskému studijnímu programu Telecommunications (TECO–G), který je jako Joint Master Degree program a bezplatné studium v angličtině garantován společně Ústavem radioelektroniky FEKT VUT v Brně (garant studia prof. Tomáš Kratochvíl) a Institute of Telecommunications Technische Universitaet Wien (garant studia prof. Markus Rupp).

Informace o studijním oboru a programu zde:

Pravidla pro přijímací řízení zde:

Přihlášky k navazujícímu magisterskému studiu je možné podávat standardně a elektronicky do 31.3.2019 přes webové stránky FEKT a E-přihlášku zde:

Termín přijímací zkoušky: 20.6.2019
Náhradní termín přijímací zkoušky: 9.7.2019

Pro doplňující informace a dotazy jsou k dispozici:

• prof. Ing. Tomáš Kratochvíl, Ph.D. (garant TECO–G na UREL FEKT, Technická 12, Brno, místnost SE6.132)
  • doc. Ing. Tomáš Frýza, Ph.D. (pedagogický zástupce pro TECO–G na UREL FEKT, Technická 12, Brno, místnost SD6.101)