Mobile Communications Seminar

2012-01-24, ing. Slanina

V letním semestru ak. roku 2011/12 organizuje Ústav radioelektroniky ve spolupráci s technickými univerzitami ve Vídni a v Bratislavě soubor seminářů "Mobile Communication Seminar". Semináře se budou konat každý čtvrtek od 13:00 na jedné z partnerských univerzit a bude jich celkem 6 (2x Brno, 2x Vídeň, 2x Bratislava). Semináře jsou tématicky zaměřeny na aktuální témata (nejen) mobilních komunikací.

V letošním roce je možné absolvování série seminářů uznat jako formu vyčování v předmětu MARC - Advanced Radio Communication Systems and Their Components. Bližší informace jsou k dispozici ve vyhlášce k předmětu.

Pro cesty na partnerské univerzity budeme refundovat náklady, počet míst je však omezen. Pro registraci na semináře prosím kontaktujte Ing. Prokopce (prokopecfeec.vutbr.cz). Pro semináře mimo Brno je nutné rezervovat celý den (spolu s dopravou je seminář časově náročný). Pokud máte zájem o semináře, prosím zohledněte je při přípravě rozvrhu. Případné kolize konzultujte s Ing. Prokopcem.

Předběžný rozpis termínů:
  • 16.2. Brno