Nabídka kurzů AT&T: možnost absolvování odborné praxe

2016-02-08, webmaster

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií ve spolupráci s AT&T Training Center Brno otevírá v letním semestru 2015/2016 dva specializované kurzy zaměřené na mobilní technologie a bezpečnost počítačových sítí. Kurzy jsou určené především studentům magisterského studia. Registrace do kurzů probíhá v systému VUT e-Learning a je otevřena do čtvrtka 25. 2. 2016. Výuka kurzů bude probíhat v anglickém jazyce v prostorách AT&T Brno, Palachovo náměstí 2, Brno - Bohunice. Úspěšní absolventi získají AT&T certifikát, který bude uznán jako potvrzení o absolvování povinné odborné praxe. Více informací o jednotlivých kurzech naleznete na následujících odkazech.

V případě zájmu je třeba se registrovat na níže uvedených odkazech a zaslat v angličtině strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu training_center@att.com do 25.2.2016.

Registrace v e-Learningu: